• Обновено
13.75x11 Меур PolyMailer Поместена Коверти, 13.75 x 11 Инчен, Кора & Печат, Виолетова, 50 Пакет

13.75x11 Меур PolyMailer Поместена Коверти, 13.75 x 11 Инчен, Кора & Печат, Виолетова, 50 Пакет

Rating 
DEN 1635.84

Залиха
Во магацинот.

ВОДА ДОКАЗ - Овие mailers се задржи вашата содржина безбедни од вода.Овие mailers се исто така лесни која ќе резултира со заштеди во текот на превозот.Опремени со адхезивна лента за запечатување.Тие се многу евтини, лесни, и заземаат помалку простор од кутии.ВИОЛЕТОВА МЕТАЛИК Овие меур mailers обезбеди вашиот пакет premium изгледа кога ќе пристигне на вашата примачот.Надворешен плик може да се направи на тешка хартија, картон, брановидни fiberboard или пластична фолија.Алуминиумска Фолија со Меур Обвивка.Обезбедува одлична заштита за време на пратки.Идеален за кревка/не-кршливи мали димензии пратки.Овие се идеално решение за остварување на вашите пратки изгледаат одлично!Објектот Спецификации : Хартија, Лагер : Бела; Употребливи Димензии : 12.Не само што се тие брзи и ефикасни, тие исто така се отпорни на вода и си игра евидентно, овозможувајќи ви да брод вашата предмети самоуверено.НАПОМЕНА : СИТЕ СЛИКИ ПРИКАЖАНИ СЕ ЗА ИЛУСТРАЦИЈА ЦЕЛ САМО.Со вода и си игра отпор, и авто-запечатување усна со синтетичка гума лепило, овие се обезбеди безбеден и сигурен начин да брод вашата пакети.

Основни карактеристики

Најдобри понуди