• Обновено
PSBM Сина Меур Mailers, 6.75x7 Инчен, 250 Пак, Сјајна Металик, Поместена Гламур Превозот Плик, Само со Печат и Кора Лента

PSBM Сина Меур Mailers, 6.75x7 Инчен, 250 Пак, Сјајна Металик, Поместена Гламур Превозот Плик, Само со Печат

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

ПЕРНИЦА МЕУР MAILERS - целосна воздушни меури се заштити вашата содржина за време на транзитот изработка на овие поли mailer коверти голема за превозот.САМО ЛЕПИЛО - На 7x6.75 инчен пакување карактеристики високо лепило кора исклучите лента со кој се овозможува за брзо затворање, без потреба за лента.ВОДООТПОРЕН - Овие меур mailers се задржи вашата содржина безбедни од вода кои ви даваат мир на умот која на производи нема да се навлажни ако се остави на елементи од страна на логистика превозникот.МЕТАЛИК СИНА - балон коверти се glamourous сина боја металик кои го прават вашиот пакет повеќе привлечна за примачот.ЛЕСЕН - Метален меур коверти се лесни, која го задржува превозот на трошоците на минимум, за сите на вашиот поголем објект пратки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди