• Обновено
Меур Mailer Поместена Коверти, Само Лепило Запечатување Лента, 16 x 17 1/2 Инч, Сребро Металик, 100 Пакет

Меур Mailer Поместена Коверти, Само Лепило Запечатување Лента, 16 x 17 1/2 Инч, Сребро Металик, 100 Пакет

Rating 
DEN 1564.80

Залиха
Во магацинот.

ПЕРНИЦА MAILERS - Со внатрешна воздушни меури за заштита на вашата содржина, овие поли mailer превозот коверти обезбеди голема превозот заштита за време на транзитот.Со вода и си игра отпор, и авто-запечатување усна со синтетичка гума лепило, овие се обезбеди безбеден и сигурен начин да брод вашата пакети.ЛЕСЕН - Овие обоени мејлинг ќеси 16 x 17.Обезбедува одлична заштита за време на пратки.Овие mailers се исто така лесни која ќе резултира со заштеди во текот на превозот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди