• Обновено
Меур Mailer Поместена Коверти, Само Лепило Запечатување Лента, 16 x 17 1/2 Инч, Сребро Металик, 500 Пакет

Меур Mailer Поместена Коверти, Само Лепило Запечатување Лента, 16 x 17 1/2 Инч, Сребро Металик, 500 Пакет

Rating 
DEN 17427.12

Залиха
Во магацинот.

На ковертот прави превозот ДВД, облека, маици, ткаенини, чудни во облик на предмети, шалови, додатоци, итн многу лесно.5 се многу лесни, која го задржува превозот на трошоците на минимум.5 инчен пакување карактеристики на само-запечатување кора исклучите лента со кој се овозможува за супер брз затворање, без потреба за лента.Пакување е и едноставен и брз, обезбедување одличен начин да брод вашата стока.Алуминиумска Фолија со Меур Обвивка.Надворешноста е светла и flashy со живописни бои, кои дава исклучи многу професионален изглед.Меур Mailers : Меур mailers се популарен избор за сите e-commerce бизнис.Надворешен плик може да се направи на тешка хартија, картон, брановидни fiberboard или пластична фолија.НАПОМЕНА : СИТЕ СЛИКИ ПРИКАЖАНИ СЕ ЗА ИЛУСТРАЦИЈА ЦЕЛ САМО.Опремени со адхезивна лента за запечатување.Боја : Сребро; Усна Големина : 1.Штити од Влага, Воздушен и Vapors.Металик Меур Mailer : Металик меур mailers се обезбеди и одличен изглед и заштита.Не само што се тие брзи и ефикасни, тие исто така се отпорни на вода и си игра евидентно, овозможувајќи ви да брод вашата предмети самоуверено.Овие mailers се исто така лесни која ќе резултира со заштеди во текот на превозот.ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОД МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВА ПОРАДИ ПОДОБРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ.Мастило, поштенски марки и етикети се придржуваат и лесно може да се гледа на надворешноста.Со вода и си игра отпор, и авто-запечатување усна со синтетичка гума лепило, овие се обезбеди безбеден и сигурен начин да брод вашата пакети.ВОДА ДОКАЗ - Овие mailers се задржи вашата содржина безбедни од вода.Меур Надеж : 3/16"; Рециклираат : Yes.СРЕБРЕНА МЕТАЛИК Овие меур mailers обезбеди вашиот пакет premium изгледа кога ќе пристигне на вашата примачот.Лепило : Синтетички каучук – Hotmelt, ½" минимум +/- 1/8".Одобрени од UPS-от, Fed Ex, и USPS.

Основни карактеристики

Најдобри понуди