• Обновено
13.75x11 Меур PolyMailer Поместена Коверти, 13.75 x 11 Инчен, Кора & Печат, Зелена, 50 Пакет

13.75x11 Меур PolyMailer Поместена Коверти, 13.75 x 11 Инчен, Кора & Печат, Зелена, 50 Пакет

Rating 
DEN 599.76

Залиха
Во магацинот.

ЛЕСЕН - Овие обоени мејлинг кеси 13.Меур Mailers : Меур mailers се популарен избор за сите e-commerce бизнис.Мастило, поштенски марки и етикети се придржуваат и лесно може да се гледа на надворешноста.ПЕРНИЦА MAILERS - Со внатрешна воздушни меури за заштита на вашата содржина, овие поли mailer превозот коверти обезбеди голема превозот заштита за време на транзитот.Обезбедува одлична заштита за време на пратки.Надворешен плик може да се направи на тешка хартија, картон, брановидни fiberboard или пластична фолија.Надворешноста е светла и flashy со живописни бои, кои дава исклучи многу професионален изглед.Штити од Влага, Воздушен и Vapors.75x11 инчен пакување карактеристики на само-запечатување кора исклучите лента со кој се овозможува за супер брз затворање, без потреба за лента.САМО ЛЕПИЛО - 13.Металик Меур Mailer : Металик меур mailers се обезбеди и одличен изглед и заштита.

Основни карактеристики

Најдобри понуди