• Обновено
Меур Mailer Поместена Коверти, Само Лепило Запечатување Лента, 16 x 17 1/2 Инч, Злато, Или, 500 Пакет

Меур Mailer Поместена Коверти, Само Лепило Запечатување Лента, 16 x 17 1/2 Инч, Злато, Или, 500 Пакет

Rating 
DEN 18879.12

Залиха
Во магацинот.

ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОД МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВА ПОРАДИ ПОДОБРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ.Боја : Злато; Усна Големина : 1.Висок лепило печат лента—пакети се цврсто обезбедени по 3-5 минути се запечатени.5 се многу лесни, која го задржува превозот на трошоците на минимум.Со вода и си игра отпор, и авто-запечатување усна со синтетичка гума лепило, овие се обезбеди безбеден и сигурен начин да брод вашата пакети.Надворешноста е светла и flashy со живописни бои, кои дава исклучи многу професионален изглед.Меур Надеж : 3/16"; Рециклираат : Yes.Пакување е и едноставен и брз, обезбедување одличен начин да брод вашата стока.

Основни карактеристики

Најдобри понуди