• Обновено
БЕЛ AVENIR Плетенка Трим 3cm 12Yards Delicia француски Gimp Основните Шиење Полиестер DIY Занаети Костим Дома Декорација(Зелени)

БЕЛ AVENIR Плетенка Трим 3cm 12Yards Delicia француски Gimp Основните Шиење Полиестер DIY Занаети Костим Дома

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

Prefect Големина : должината на плетенка трим е 12 метри.Ширина мерка 1.18 инчен / 3cm.Материјал : Направен од висок квалитет на полиестер, мазна и издржливи. 10 популарната боја може да се изберат за појавување на платно или материјал.Широко се Користи : Домот, плетенка е најдобар украс за DIY свој завеса, ќебе, да се облекува, перница, lampshades, lampshades, подарок пакет, итн.Повеќе Апликација : Delicia gimp трим е идеален за дома декорација, DIY костим, изработка на пловни објекти итн.Пакување количина : 1 buc заврши gimp плетенка уреденост.Клиентите задоволство секогаш е нашиот главен приоритет.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања или прашања може да имате.БЕЛ AVENIR ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди