• Обновено
Од суштинско значење Кроења 8мм Метален Rayon Плетенка Средување на Жолта/Зелена - по 25 метри се тркалаат

Од суштинско значење Кроења 8мм Метален Rayon Плетенка Средување на Жолта/Зелена - по 25 метри се тркалаат

Rating 
DEN 679.92

Залиха
Во магацинот.

Бренд : Од Суштинско Значење Кроења.Количина : по 25 метри се тркалаат.Боја : Жолта/Зелена.Ширина : 8mm. 8мм од Суштинско значење Кроења Метален Rayon Плетенка Средување на Жолта/Зелена - по 25 метри roll Product Информации Бренд : од Суштинско значење Кроења Количина : по 25 метри се тркалаат Боја : Жолта/Зелена Ширина : 8mm.

Основни карактеристики

Најдобри понуди