• Обновено
JINBING Сребро Рефлексивни Цевки Ткаенина Лента Ивица Плетенка Трим да се Шие На (50meters)

JINBING Сребро Рефлексивни Цевки Ткаенина Лента Ивица Плетенка Трим да се Шие На (50meters)

Rating 
DEN 167.76

Залиха
Во магацинот.

Лесно да се примени.Да се шие На Облека Bage,итн.Matrerial : Полиестер ткаенини Боја : сива (сребрена).Ширина : 10мм Legnth : 50meter ( 54 двор ).Светло Сребрена Светлина > 400 cd/(lx/㎡) Многу светли.Matrerial : Полиестер ткаенини Боја : сива (сребро) Ширина : 10мм Должина : 50m (54yard) Процес : Шиење на.

Основни карактеристики

Најдобри понуди