• Обновено
Од суштинско значење Кроења 40mm Памук & Акрилик Webbing Лента Бело - по 15 метри се тркалаат

Од суштинско значење Кроења 40mm Памук & Акрилик Webbing Лента Бело - по 15 метри се тркалаат

Rating 
DEN 679.92

Залиха
Во магацинот.

Акрилик,Памук.Бренд : Од Суштинско Значење Кроења.Количина : по 15 метри се тркалаат.Боја : Бела.Ширина : 4cm / 1.6".Дизајнер : Божиќ. 40mm од Суштинско значење Кроења Памук & Акрилик Webbing Лента Бело - по 15 метри roll Product Информации Бренд : од Суштинско значење Кроења Количина : по 15 метри се тркалаат Боја : Бела Ширина : 4cm / 1.6" Дизајнер : Божиќ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди