• Обновено
Mayhew Про 37323 Долго Пневматски Алатка Наместен, 3-Парче

Mayhew Про 37323 Долго Пневматски Алатка Наместен, 3-Парче

Rating 
DEN 1631.76

Залиха
Во магацинот.

Тоа е зошто ние сме стане алатка за избор за овластени техничари и стручни механика низ земјата, и да се најде дом во појаси на не-го-yourselfers, како и.Пневматски гребење се користи од апликациите како што се дихтунзи, ' рѓа, бои, и површината ретуширање.Пневматски коси удари се дизајнирани за расклатување и возење иглички.Основана во 1856, Mayhew Челик Производи (Mayhew Алатки) е најстарата удар и длето производителот во сад.Тежина : 2.Mayhew е ISO 9001 : 2015 Уверение.

Основни карактеристики

Најдобри понуди