• Обновено
SK Рака Алатка 6304 Удар Стартер, 1/8-Инчен

SK Рака Алатка 6304 Удар Стартер, 1/8-Инчен

Rating 
DEN 156.72

Залиха
Во магацинот.

Тип На Производ : Алатки.Објектот Пакет Димензија : 21.59 cm L X 12.446 cm W Х 0.762 см Х. Земја На Потекло : сад.Објектот Пакет Количина : 1. Дизајниран за да се олабави иглички во собранието, проследено со отстранување со игла удар.Направен во САД.Сила и прецизност.Тоа е SK Рака Алатка Производ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди