• Обновено
Mayhew Одберете 89052 Големи Pin Удар Наместен, 3-Парче , Црна

Mayhew Одберете 89052 Големи Pin Удар Наместен, 3-Парче , Црна

Rating 
DEN 287.28

Залиха
Во магацинот.

3/16 x 6" Долго Pin Удар.Како сме го одгледува има само едно нешто што нели changed—нашата посветеност на квалитетот, сигурноста, и изработка.Ги вклучува следните големини : 1/8 x 6", 3/16 x 6", и 1/4 x 6".Поддржани од страна на 150 години од индустријата искуство, Mayhews комплетен асортиман на удари е достапна во мноштво на големини и форми за решавање било која апликација.Pin удари се користи за да се вози надвор и да се отстрани веќе се олабави иглички и копчињата, по почетна движење со цврст удар.Шут-разрушен заврши и ' рѓа превентивна слој се обезбеди трајност.Со текот на времето нашиот производ линија прерасна но нашата страст за производство на квалитетни рачни алатки продолжува како се служи на индустријата, Автомобилската и Хардвер индустрии. 1/8 x 6" Долго Pin Удар.Mayhew е ISO 9001 : 2008 Сертифицирана.Со цел да се вклопи бројни апликации, вклучувајќи етикетирање, пирсинг, и усогласување.Шут-разрушен заврши.

Основни карактеристики

Најдобри понуди