• Обновено
Mayhew Про 21503 5/16-Инчен Црна Оксид Екстра-Долго Pin Удар

Mayhew Про 21503 5/16-Инчен Црна Оксид Екстра-Долго Pin Удар

Rating 
DEN 2008.80

Залиха
Во магацинот.

Pin Удар 5/16 x 8".Pin Удар 5/16 x 8" се Користи за да се вози надвор и да се отстрани веќе се олабави иглички и копчињата, по почетна движење со цврст удар.Не за употреба на запленети иглички и клучеви; олабави со цврст удар прво.Mayhew Tools да се залага за дневниот казнување на зафатен продавница, и премиум карактеристики завршува за дополнителна заштита и дополнителна обработка за построги tolerances.

Основни карактеристики

Најдобри понуди