• Обновено
QWORK Стерилни Стаклени Petri Јадење Petri Плочи со Капак,5 Пак, се Згусне, 90mm x 20mm

QWORK Стерилни Стаклени Petri Јадење Petri Плочи со Капак,5 Пак, се Згусне, 90mm x 20mm

Rating 
DEN 405.84

Залиха
Во магацинот.

Материјал : 3.3 borosilicate стакло.Големина : 90mm дијаметар, 20mm висина, дебелина 2mm.Temp : Нејзините отпорни на температура стигне до 180 степени, но не и за загрева употреба.Обновливи : Стакло материјал, лесно да се мијат и еднократно.Пакет : Вклучува 5pcs јадења, секој сад е опремен со капак.

Основни карактеристики

Најдобри понуди