• Обновено
100 mm Стакло Petri Јадење, Autoclavable Ткиво Култура Плоча, Borosilicate Стакло, Пакување од 2

100 mm Стакло Petri Јадење, Autoclavable Ткиво Култура Плоча, Borosilicate Стакло, Пакување од 2

Rating 
DEN 342.96

Залиха
Во магацинот.

Borosilicate стакло ткиво култура плоча.Пакување од 2. Дијаметар од 100 mm / 4".Висина без да покрие 20 mm (3/4"), со капак 25 mm (1").Маска вклучени.Автоклав безбедно.Borosilicate стакло ткиво култура плоча.Пакување од 2. Дијаметар од 100 mm / 4".Висина без да покрие 20 mm (3/4"), со капак 25 mm (1").Маска вклучени.Автоклав безбедно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди