• Обновено
Blizzard Коса Glueless Перика Капа за Перика Одлуки со Прилагодливи Рака Glueless Свила Швајцарската Чипка Уво до Уво, Водат Перика Капи (Medium (22.5 инчен), Беж)

Blizzard Коса Glueless Перика Капа за Перика Одлуки со Прилагодливи Рака Glueless Свила Швајцарската Чипка Уво

Rating 
DEN 167.76

Залиха
Во магацинот.

Glueless Чипка перика капа за правење перики со прилагодливи рака на грбот.Боја : Беж.Материјал : Швајцарската чипка се водат со чипка во грбот.Големина на : Medium(22.5 инчен).Природни косата.Glueless чипка перика капа за правење перики со прилагодливи рака во задниот Водат чипка во задниот дел на капа е растеглив.

Основни карактеристики

Најдобри понуди