• Обновено
Barkertime Водоотпорен Машко Куче Пелена - произведено во САД - Црна Водоотпорен Перат Куче Стомак Бенд Машки Заврши за Територијална Означување, Excitable Peeing и Уринарна Ин?

Barkertime Водоотпорен Машко Куче Пелена - произведено во САД - Црна Водоотпорен Перат Куче Стомак Бенд Машки

Rating 
DEN 431.52

Залиха
Во магацинот.

Подолу се Половината Мерења за секоја големина : Големина XS : 8-10 in Size S : 10-12 in Size M : 13-16 in Size L : 17-21 покажува in Size XL : 22-26 in Size XXL : 27-32 во Проверете Barkertime за повеќе опции за пет пелени, инконтиненција производи, пет модни елементи и други додатоци направени во САД.Достапни во стотици забава отпечатоци и дизајни за вашиот стилски furbaby.За нашата Премиум Целосно Водоотпорен Стомак Бендови линија со целосни истекување заштита, проверете Barkertime на .Вие не ќе го добие овој вид на квалитет и заштита на друг стомак бендови на пазарот за вашиот furbaby.Достапни во уникатен ткаенина отпечатоци за вашиот стилски куче (Проверете Barkertime за повеќе опции и отпечатоци).Совршено е рачно направена стомак бендови за машките кучиња со уринарна инконтиненција прашања, excitable мокрење и однесувањето на одбележувањето прашања.Секој стомак бенд е смислено дизајниран со повеќе слоеви на заштита, кои ви даваат мир на умот и вашето домашно милениче удобност за време ?неуредна?време.Четири слоеви на заштита : премиум Американски изработени од водоотпорен материјал од надвор, супер-меки покривачки на внатрешноста, супер абсорбента рампа (апсорбира 10x неговата тежина) и водоотпорен влага бариера, кои се целосно пораби во периодот на надворешната школка и поставата за максималното протекување заштита.За ДОПОЛНИТЕЛНА заштита, користење Barkertime обновливи пелена облоги (се продава одделно од Barkertime на ).Дизајниран и рачно изработени од страна на Barkertime во Хантингтон Бич, Калифорнија, САД.Топ-of-the-линија премиум водоотпорен пелена производ совршен за машките кучиња excitable peeing, територијалниот означување на однесување и уринарна инконтиненција поради старост.Силен, висок квалитет на кука и јамка лента и elasticized рабови за безбедна и прилагодени одговара.

Основни карактеристики

Најдобри понуди