• Обновено
Pantula Стомак Бендови за Машките Кучиња (Пакување од 3) - Перат Машко Куче Пелени Стомак Бенд за Машките Кучиња, Обновливи Машко Куче Стомак Обвива за Песот Кутре

Pantula Стомак Бендови за Машките Кучиња (Пакување од 3) - Перат Машко Куче Пелени Стомак Бенд за Машките Кучиња,

Rating 
DEN 599.76

Залиха
Во магацинот.

[Xlarge Стомак Бенд за Машките Кучиња] Половината 23"-26" за големи кучиња; Pls мерка кучето е појасот во право во предниот дел на грбот нозе да се добие право на големина;. [Рефлексивни Дизајн] Перат машко куче стомак бендови со niqe рефлексивни лента дизајн, ефикасно да се одрази на околната светлина во текот на ноќта, нагласи вашето кученце куче, лесно да се фати на локација, носи безбеден за вашето кученце;. [Обновливи пошироката магија лента им овозможи на кучиња да се движи слободно и не е лесно да се лизга надвор;. [Брзо се Апсорбираат еластичен појас спречува протекување и можно оштетување на мебел;. [По Услуга] XS, S, M, L, XL што секогаш ќе се најде еден на вашите потреби; изборот на Pantula куче стомак бендови за машките кучиња, 30 дена по служба, било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас; Pantula е секогаш во вашата услуга!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди