• Обновено
Смирувачки на Бебето Пелена Balm од ABBY&ФИН, Органски Пелена Крем, Смирува Пелена Осип Иритација, Unscented, USDA Сертифицирани Органски, Не-ГМО, Суровост-Бесплатно, 1 Унца, Па?

Смирувачки на Бебето Пелена Balm од ABBY&ФИН, Органски Пелена Крем, Смирува Пелена Осип Иритација, Unscented,

Rating 
DEN 407.76

Залиха
Во магацинот.

ФУНКЦИОНАЛНИ - Направени со антифунгални и антибактериски билки и слободни на нафта и цинк оксид, ова органски balm олеснува воспалена кожа.СМИРУВАЊЕ - НА смирување balm да се олесни иритирана кожа; ABBY&FINNS Благотворно Пелена Balm третира и спречува пелена осип со gental и ефективни состојки кои се безбедни за вашето бебе е деликатна кожа.НАЈДОБАР ВО КЛАСА - USDA Сертифицирани Органски состојки и Заверена без Суровост.ПРЕДНОСТИ - Оваа природна и nontoxic balm, помага да се спречат пелена осип.

Основни карактеристики

Најдобри понуди