• Обновено
InterestPrint Мода Водоотпорен Излет Породилно Торба за Унисекс Бебе Дух со Тиква

InterestPrint Мода Водоотпорен Излет Породилно Торба за Унисекс Бебе Дух со Тиква

Rating 
DEN 1634.40

Залиха
Во магацинот.

Големина : 10.83"(L) x 6.69"(W) x 15"(H).Материјал : Водо-отпорен и издржлив најлон ткаенина.Прилагодливи рамо ремени биле дизајнирани да одговараат на двете мајки и татковци, а не обратно.Една од главните оддел и некои посебни џебови внатрешноста е доволно да се одржи повеќето бебе essentials.Може да се користи како ранец, рачна ташна, елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, патување и сл.MATERIALMade на вода-отпорен и издржлив најлон ткаенина.MEASURESize : Мерки околу 10.83"(L) x 6.69"(W) x 15"(H) FEARTURESZipper затворање овозможува лесно да се отвораат и затвораат.Дише мрежа на ранец divider за да се продавница pacifiers, бебе лажици, крпи, bibs, итн.Се карактеризира со голема главниот прегради, плус 4 достапни, и големина на џебови за чување и организирање.OCCASIONThe уникатен отворање го прави совршен за патување и авантура, И две здрав шетач ремени ви овозможи да се земе вашето дете да се релаксираат.ТОПЛО СОВЕТИ : - 1. Бои на екранот се како точно како е можно.Ве молиме да сфатат дека сите монитори може да го направи бои различно.- 2. Поради различни производство на серии и начин на рачни мерења на локации, може да се отстапува на 2 до 3 см за предмети.

Основни карактеристики

Најдобри понуди