• Обновено
Мултифункционален mummy торба Пелена Торба за Грижа за новороденчињата Ширум Отворени Nappy Кеси Чанти Туристички Ранец Голем Капацитет животни

Мултифункционален mummy торба Пелена Торба за Грижа за новороденчињата Ширум Отворени Nappy Кеси Чанти Туристички

Rating 
DEN 575.76

Залиха
Во магацинот.

ГОЛЕМИНА(L*W*H) : 9.1*5.9*13in.Удобно : Прилагодлив S облик на рамо ремени за целиот ден удобност.Двојно декомпресија рачка за лесно го дофати и да се откажам,додаде разноврсна за овој ранец.Практична настава : Добра Текстура & Таписерии Изработка - Користејќи високо квалитетни трајни оксфорд ткаенина отпорен на вода и лесно да се избрише чиста, не се плаши млеко/истури вода на вреќа.Голем Капацитет : Големи главната преграда, одделно складирање џебови вклучувајќи изолирани џебови & крпи џеб, можете да ставите шише млеко, шише за вода, облека, пелена, крпа, итн во различни одделни џебови,носат сите на бебето предмети или Основно детето се работи за ултра-организиран начин.Повеќенаменски : Едноставен и Мода печати дизајн со светла боја, совршен за почетниците родителите за време на семејно патување или за дневна прошетка.Повеќе лесно и уреден.Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанта,Тоа исто така може да се висат на шетач,одлична нова мајка, татко присутни.ГОЛЕМИНА(L*W*H) : 9.1*5.9*13in.

Основни карактеристики

Најдобри понуди