• Обновено
Голем Бебето Пелена Торба Ранец, Хаваи Aloha Nappy Торба Патување Назад Пакет за Мама и Тато

Голем Бебето Пелена Торба Ранец, Хаваи Aloha Nappy Торба Патување Назад Пакет за Мама и Тато

Rating 
DEN 839.76

Залиха
Во магацинот.

♥Високо-Квалитетни Материјали - издржливи ткаенини не ќе солза за долгорочна употреба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. ♥Вклучува лесен-за-чистење поставата за било мензи се случува внатре. ♥Стилски, но и Практичен : Стилски унисекс дизајн го прави пелена торба ранец убав избор за двете мама и тато, без разлика имате бебе момче или девојка.63 lb) дизајн кој нема да додадете дел на вашиот пелена ранец, но сепак е доволно издржливи за да се одржи во тешка категорија. ♥Високо-Квалитетни Материјали - издржливи ткаенини не ќе солза за долгорочна употреба.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, се случува надвор, патуваат, итн.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Исто така одличен подарок за бебето туш.Лесни (само 1.Лесни (само 1.Печати на враќање превозот етикета. ♥Лесен и Удобен - Antifriction ткаенина тежина помалку од 2 килограми, ќе го добиете лесен пелена ранец дека може да биде преполна со носивост на работите.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. ♥Мулти-Функција Џеб -Една од главните оддел, два странични џебови, една пред zip џеб, четири мали прегради во внатрешноста, мулти-џеб дизајн, од страна на патент за лесен пристап. ♥Мулти-Функција Џеб -Една од главните оддел, два странични џебови, една пред zip џеб, четири мали прегради во внатрешноста, мулти-џеб дизајн, од страна на патент за лесен пристап.Исто така одличен подарок за бебето туш.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, се случува надвор, патуваат, итн. ♥Вклучува лесен-за-чистење поставата за било мензи се случува внатре. ♥Голем Капацитет -Size : 27x19.Прилагодливи рамо, рака, двојно zip затворање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди