• Обновено
Голем Бебето Пелена Торба Ранец, Црвена Апстрактни Геометриски Модел Nappy Торба Патување Назад Пакет за Мама и Тато

Голем Бебето Пелена Торба Ранец, Црвена Апстрактни Геометриски Модел Nappy Торба Патување Назад Пакет за Мама

Rating 
DEN 839.76

Залиха
Во магацинот.

♥Стилски, но и Практичен : Стилски унисекс дизајн го прави пелена торба ранец убав избор за двете мама и тато, без разлика имате бебе момче или девојка. ♥Вклучува лесен-за-чистење поставата за било мензи се случува внатре.Лесни (само 1. ♥Вклучува лесен-за-чистење поставата за било мензи се случува внатре. ♥Високо-Квалитетни Материјали - издржливи ткаенини не ќе солза за долгорочна употреба.Прилагодливи рамо, рака, двојно zip затворање.Прилагодливи рамо, рака, двојно zip затворање. ♥Стилски, но и Практичен : Стилски унисекс дизајн го прави пелена торба ранец убав избор за двете мама и тато, без разлика имате бебе момче или девојка.Лесни (само 1.Тоа е голем простор, што може да се одржи многу работи, млеко во прав, пешкири, облека, панталони, bibs, итн во одделни џебови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди