• Обновено
CAOMING LED Билборд Екранот Стојат Електронски Ракопис Флуоресцентни Одбор Табла Грижете се-Слободен Квалитет (Боја : Дрво)

CAOMING LED Билборд Екранот Стојат Електронски Ракопис Флуоресцентни Одбор Табла Грижете се-Слободен Квалитет

Rating 
DEN 1766.40

Залиха
Во магацинот.

Рамка материјал : борови цврсто дрво.LED светло извор : Супер-светли LED шарени трепка.Работен напон : 220 V / DC12 V-1 A.Панел материјал : Ултра-бела плови калено стакло.Одбор за пишување големина : 67x47cm.Применливи средина : Кафулиња, облека продавници, ресторани и други продавница активности за да се прикаже промотивните рекламни табли.

Основни карактеристики

Најдобри понуди