• Обновено
CAOMING 20 КГ Пар Домаќинство, Лепило Фитнес Хексагонални Тегови Грижете се-Слободен Квалитет

CAOMING 20 КГ Пар Домаќинство, Лепило Фитнес Хексагонални Тегови Грижете се-Слободен Квалитет

Rating 
DEN 23629.68

Залиха
Во магацинот.

Вграден-во долго арматурата, ре-исполнет песок железо мешавина фиксни, не е тешко да се биде лошо.Површината зелена ПВЦ материјал еден-време сузбивање, носат-отпорни, не капка монистра, без мирис.Високата температура не е лесно да се стареење.Не оштетување на подот.Нови хексагонална дизајн, цврсти безбедност.Rhombus antiskid се справи. 1. Вграден-во долго арматурата, ре-исполнет песок железо мешавина фиксни, не е тешко да се биде лошо.2. Површината зелена ПВЦ материјал еден-време сузбивање, носат-отпорни, не капка монистра, без мирис.3. Високата температура не е лесно да се стареење.Не оштетување на подот.4. Нови хексагонална дизајн, цврсти безбедност.5. Rhombus antiskid се справи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди