• Обновено
Нордиските Чиста 14x22x1ExactCustomM7+В-12 MERV 7 + Јаглерод AC Печка Филтри, 14 x 22 x 3/4 (14 x 22 x 0.75), 12 Парче

Нордиските Чиста 14x22x1ExactCustomM7+В-12 MERV 7 + Јаглерод AC Печка Филтри, 14 x 22 x 3/4 (14 x 22 x 0.75),

Rating 
DEN 5107.68

Залиха
Во магацинот.

Ефективната животот на вашиот филтер за воздух зависи од и внатре и надвор од условите на околината во која филтер се користи.Нашите филтер медиумите го спречува растот на бактерии или мувла, што резултира во многу поздрав животен простор.Печка и клима филтри имаат реална големина што е дел од една педа помали во должина и ширина од котираните филтер за воздух големина.Овие филтри за контрола на voc е, мириси и ќе им помогне на оние со блага алергии.Во зависност од големината може да се користи лента за да се направи вашиот сопствен големина филтри за воздух.

Основни карактеристики

Најдобри понуди