• Обновено
SMARSTICKER Супер Сјај Јасно е Транспарентна продажба на Мало Пакет Плик Печати 2 Божиќ Круг Круг Јасно Точка Mail Обланда Печати Налепници Labels 500/Пакет

SMARSTICKER Супер Сјај Јасно е Транспарентна продажба на Мало Пакет Плик Печати 2 Божиќ Круг Круг Јасно Точка

Rating 
DEN 290.16

Залиха
Во магацинот.

2 инчи (50.8 mm) Дијаметар на Круг Јасно Мало Круг Пакет Печат Налепници 500 персонални Компјутери,да ги задржи вашите печат здрав за долг животен век.Супер Јасно, Сјајна, Притисок осетлив лепило 2 инчен Кружен Печат Етикети, ќе работат на било која машина, или од страна применуваат, Белег на овие етикети со база на масло маркерот е, исто така, нема проблем.не-не води сметка лепило да нудат сигурен лепење моќ.Јасно Круг Круг Обланда Печати Налепници со Стандардни Постојан Лепило, 100% транспарентен, не го попречуваат екранот, Лесно да лупам исклучување и стап.Тие се, исто така, времето доказ,отпорни на стареење,нафта и нечистотија отвратителен и wipeable премногу.Јасно запечатување налепници за Печат Коверти,брошури,пластични кеси,изолирање на големи коверти,превозот мали пакети,Производи и виткање Кутии.Совршен за да Може да биде исто така се користи во изработка на DIY,занает проекти,scrapbooking,запечатување лични ви благодариме картички,покани,папки,пакети итн.Пакување : 500 Парчиња/Pack 2 инчен Обланда Пломби ќе се земе вашата запечатување треба да на следното ниво.Овие јасно мејлинг налепници/обланда пломби ќе го зголеми вашиот професионален имиџ кога конверзација стигнат до вашите клиенти.Јазичиња се направени од силен и издржлив стиропор, кој е кристално јасно смола со сјаен финиш.Овој материјал им дава многу повеќе издржливост за да преживее најтешките ракување (во споредба со хартија табот производи).За Печат Коверти, Папки, Подарок Кутии, Покани, Mailers, Цените, Замена на Стариот печат, Печат Билтени, Печат Вашиот Загатки, Обезбедување Заврши, Одлична за Тагирање и многу повеќе креативни идеи.Нека ви имагинација тек и да ги користите за сè што треба да бидат снимени нагоре.

Основни карактеристики

Најдобри понуди