• Обновено
200 Парчиња Плик Врежана Налепница 'повторно Поканети Свадба Круг Врежана Фолија Печати Врежана Алуминиумска Фолија Налепница Печат се Поканети Налепници за Ковер?

200 Парчиња Плик Врежана Налепница 'повторно Поканети Свадба Круг Врежана Фолија Печати Врежана Алуминиумска

Rating 
DEN 206.16

Залиха
Во магацинот.

Дизајниран со елегантен боја и убава 3 D фонт, вие сте поканети печат може да се примени за да се печат коверти, покани, подароци и повеќе, тие ќе направи луѓето да се чувствуваат вашиот ентузијасти срце.5 инч во дијаметар Пакетот вклучува : 200 x Вие сте поканети врежана фолија печати Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Карактеристики : Материјал : алуминиум фолија со убаво лепливоста Боја : како на сликата покажува Големина : 1.Соодветна големина : секој вие сте поканети печат мерки од 1,5 инчи во дијаметар, светла боја и е соодветно, може да се забележи лесно, додава еден допир на елеганција на вашите лични предмети.Пакетот вклучува : ќе добиете 200 парчиња, вие сте поканети врежана фолија печати во светла боја; Доволни количини може да ги исполни вашите разни барања, и можете да ги споделите со вашите пријатели, членови на семејството, колегите и повеќе.Квалитет на материјалот : овие врежана налепници се изработени од квалитетни алуминиумски фолии со убаво лепливоста, кои се сигурни и стабилни, не е лесно да се падне или бледнее, со мазна работ и убава текстура, ќе ви послужи за долго време.Овие круг налепници се погодни за поканува своите гости, за бебе туш, роденден, матура, свадба, ангажман, денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и така натаму.Повеќе прилики : со добар изглед боја и добро вискозност, овие круг налепници се соодветни за поканува своите гости, за бебе туш, роденден, матура, свадба, ангажман, денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и така натаму.Широк спектар на употреба : овие врежана алуминиумска фолија налепници се погодни за различни прилики, може да се применат за да се печат коверти, покани, подароци и повеќе, тие ќе направи луѓето да се чувствуваат вашиот ентузијасти срце.

Основни карактеристики

Најдобри понуди