• Обновено
Фосилни Мажите RFID Блокирање на Кожа Пасош Случај Паричник

Фосилни Мажите RFID Блокирање на Кожа Пасош Случај Паричник

Rating 
DEN 1898.40

Залиха
Во магацинот.

100% Други Влакна.Увезени. 100% крава-hide-кожа обвивка.размавта затворање.Рака Мие.Фосилни е инспириран од Американскиот креативност и оригиналност.Донесување на нов живот во се види и leathers индустрија, со тоа што на квалитет, модерни додатоци, кои се и забавни и достапни.Ова Пасош Случај држи вашиот пасош, патни документи, карти и безбедно валута во едно место.Надворешните Детали : 100% Кожа; не затворање; увезени.RFID Блокирање на Надеж : им помага на заштита на кредитни/дебитни картички од неоправдан скенирање.Внатрешни работи Детали : 1 пасош слот, 5 кредитна картичка слотови, 2 лизга џебови, 1 zip оддел; најлон обвивка.Мерења : 45"L x 05"W x 556"H. Зачувани околу 1,8 милиони галони вода со користење на 1,5 милиони квадратни метри на еко-кожа во нашите производи уште од Падот 2020 година. Ние извор повеќе од 90% од нашата кожа за нашите кеси и мали кожни производи од Кожа Работната Група заверена tanneries. 20% од новите часовници се состои од најмалку 50% од про-планетата материјали.Сите polybags за кожни производи сега се направени од 100% рециклиран материјал.Сите кутии документ е направен од 100% рециклиран материјал.Сите Фосилни логото документ е направен од 80% рециклиран материјал.Да се намали на хартија отпад со намалување на вкупната кутии во пратки од 30%.Отстранети сите пена материјал од пакување да се намали отпадот.Ние сме летање небото благодарение на овој класичен пасош случај.Ние дизајниран ова пасош со посебна обвивка за да се заштити Радио Фрекфентна Идентификација (RFID) чипови во вашите кредитни и дебитни картички од било неоправдан скенирање.Нашите високо-квалитетна кожа е добро познат за неговата мекост и способност да изгледаат добро со текот на времето.

Основни карактеристики

Најдобри понуди