• Обновено
Eccolo Патување Пасош Покрие Случај со Складирање Џеб, Мермер Злато Печат

Eccolo Патување Пасош Покрие Случај со Складирање Џеб, Мермер Злато Печат

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

ШИК И СТИЛСКИ - Убава златна фолија печат почести Американскиот пасош со реплика на Американската bald eagle и "Соединети американски Држави" insignia гравирани на предната маска.Згодна мермерен ефект го подига елеганцијата на пасош држачот.Флип отворен за открива зачудувачки богата длабоко сива боја на внатрешноста.БЕЗБЕДНО да се ОДРЖИ ПАТУВАЊЕ ESSENTIALS се Лизга на пасош во врвот до дното право внатре во џеб слот за да се држи во место.Половина големина џеб отворот на внатрешната лева има важни документи како што се авиокомпанија патнички билети, интернат помине, Визи и багаж ознаки.ТЕНОК И лесен - пасош носител е лесен доволно за да одат никаде.Тоа мерки 5.5" долг од 4" широк.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - Дали за работа или задоволство, било патник ќе го цениме добива пасош од носителот на Eccolo Светски Патник колекција за претстојните бизнис патување или патување авантура. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ако имате било каков проблем со овој производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да ги реши сите прашања.Големина : 5.5 X4 | Боја : Мермер - Златен Печат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди