• Обновено
Вакцинација Пасош Носителот CDC Издадени Вакцина Картичка Случај Заштитник Покрие RFID Патување Паричник

Вакцинација Пасош Носителот CDC Издадени Вакцина Картичка Случај Заштитник Покрие RFID Патување Паричник

Rating 
DEN 358.80

Залиха
Во магацинот.

????Организатор, Вакцинација за Држачот и се Покријат во Еден! — Погодност во своите најдобри!Овој носител на пасош и маска е добра за вашиот пасош книга и CDC издадени вакцинација картичка. ????️ Го заштитува Вашиот CDC Издадени Вакцинација Карта и Пасош Книга — пасош носител е само она што ви е потребно за вашите патувања!Можете да ги организирате сите оние важни патни исправи, и со овој водоотпорен верзија, сè ќе остане целосно сува и RFID блок технологија за крајната заштита од кражба на идентитет, а во аеродром!. ????Достапна за Различни Пасош Книга големини — Одговара на сите пасош книги од целиот свет.Дали вашата од САД, Канада, Европа, Австралија или!. ????Рачно изработени со Квалитетни, Еко-Пријателски Материјали — Вашиот нов пасош поклопецот е рачно изработени со користење премиум еко-пријателски кожа.Комбинирање на artisanal дизајн и квалитет на материјали, нашите производи се направени за да одговара на потребите на светски патник.Тоа е издржлив, направен со љубов и се одличен разговор стартер!. ❤️ Задоволство Гаранција за Вашето задоволство е наш приоритет.Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме повеќе од среќни да го поправи или да го замени вашиот пасош држачот.Само пратете ни порака и ние ќе се вратам на вас како е можно ние може да!.Боја : VAC ПОМИНЕ 003.

Основни карактеристики

Најдобри понуди