• Обновено
Eccolo Светот Патници Патуваат Пасош Покрие Случај со Складирање Џеб, Мермер, 6.4X4

Eccolo Светот Патници Патуваат Пасош Покрие Случај со Складирање Џеб, Мермер, 6.4X4

Rating 
DEN 336.00

Залиха
Во магацинот.

ШИК И СТИЛСКИ - Безвременски мермер покрие со бакар втиснување, згодна кожа ефект го подига елеганцијата на пасош држачот.БЕЗБЕДНО да се ОДРЖИ ПАТУВАЊЕ ESSENTIALS се Лизга на пасош во врвот до дното право внатре во џеб слот за да се држи во место.Половина големина џеб отворот на внатрешната лева има важни документи како што се авиокомпанија патнички билети, интернат помине, Визи и багаж ознаки.ТЕНОК И лесен - пасош носител е лесен доволно за да одат никаде.Тоа мерки 5.5" долг од 4" широк.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - Дали за работа или задоволство, било патник ќе го цениме добива пасош од носителот на Eccolo Светски Патник колекција за претстојните бизнис патување или патување авантура. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ако имате било каков проблем со овој производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да ги реши сите прашања.Големина : 5.5 X4 | Боја : Мермер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди