• Обновено
2 Пакет Пасош и Вакцина за Држачот на Комбо+Вакцина Картичка Заштитник Водоотпорен СТП Кожа Носител на Пасош со Вакцина Картичка Пасош Покритие за Жените & Мажите Ц?

2 Пакет Пасош и Вакцина за Држачот на Комбо+Вакцина Картичка Заштитник Водоотпорен СТП Кожа Носител на Пасош

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

Погодна Прилика - Прикажете Вакцинација Картичка за Здравствено Рекорд Чувар .Боја : Црна+Сива Боја.Лесно да се носат-Чувајте ги сите вашите суштински патните документи на едно место со овој умен имунизација карта и пасош книга; Нашите имунизација картичка заштитник и издавање на патна исправа го држачот ви овозможува брзо да пристапите до вашите патнички документи кога е потребно.Во исто време, ние сме, исто така, подготвени 2 вакцина за држачот за вас, што е погодно за да влезе и да излезе од било кое место.Совршено се Вклопуваат - Ова CDC вакцинација картичка заштитник и пасош поклопецот е обичај прави да се совршено да се вклопи во вашиот пасош и вакцина картичка; да се Каже збогум на CDC вакцинација карта сопствениците дека не се правилно држете го вашиот карта и пасош паричници кои се наведнувам патна исправа; Нашиот пасош и вакцина за држачот на комбо ќе безбедно да се заштити вашите документи без виткање, свиткување или crumpling нив.Премиум Материјал -Оваа премија пасош носителот и вакцина картичка заштитник е направена со високо-одделение СТП(Полиуретан) кожа ; Нашите вакцина за држачот е дизајниран да биде супер тешко и карактеристики засилен крои; Кога ќе треба CDC вакцина за држачот и пасош капак кој е толку тешко како вас, можете да ни веруваат.Одлично за Наставници, Ученици, медицински Сестри, Канцеларијата на Работниците, Лекари, Владин Службеник, Полицијата, Волонтер и Повеќе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди