• Обновено
Ме Однесе Било Каде (И Двете Страни Се Печатени) - Wanderlust Колекција - Кожа Гроздобер Мапата - Пасош Носителот - Патување Додатоци

Ме Однесе Било Каде (И Двете Страни Се Печатени) - Wanderlust Колекција - Кожа Гроздобер Мапата - Пасош Носителот

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ КОЖА : Ова пасош држачот е изработен од премиум висок квалитет на ЕКО-Пријателски кожа.Сакавме да создадеме пасош капак кој ќе ви трае за цел живот.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Има било стандард САД или ЕУ големина на пасош или објект кој Е Од 3,5 До 5 Инчи.Овој тенок, лесен додаток обезбедува вашиот пасош останува безбеден од зло, додека носите вашиот личен стил каде и да одите!.ЗДРАВ ВНАТРЕШНИ работи : На здрав внатрешни карактеристики на ракав за вашиот пасош и две џебови за да ги зачувувате вашите картички во.Тоа направете го тоа лесно за вас да пристапите до вашите карти и патни документи кои може да се организира во секој од достапните места во внатрешноста.ОСТАНЕТЕ СТИЛСКИ : Како што ќе патува околу светот, ова пасош држачот за жените да се задржи вашите најважни патна исправа стилски, сјајна, и нови со пасош држачот.Нема повеќе растргнати трудови, изгубени патни документи или да се копа во вашата торба.FAST & БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ : Сите наши пасош случаи се рачно изработени, обично трае околу 2-3 работни дена за испорака.Само да го додадете во количката СЕГА и ние брод на налози во 2 работен Ден.Боја : Ме Земе Било Каде.

Основни карактеристики

Најдобри понуди