• Обновено
Пасош Капакот на Држачот за Патување RFID Блокирање Пасош Маска Роза Злато Симпатична Цвеќиња Пасош Паричник со Еластична Бенд за Жени

Пасош Капакот на Држачот за Патување RFID Блокирање Пасош Маска Роза Злато Симпатична Цвеќиња Пасош Паричник

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

Совршен подарок за жените, дама, девојки или некој кој го сака; Погоден за денот на Вљубените, роденден, денот на Мајката, Божиќ и други празник подароци.Faux Кожа обвивка. Производ во Боја : Како на Сликата се Прикажани 3.Информации За Производот 1. ★【Совршен за Мулти Картичка】 : Овој Мулти Картичка паричник е доволно пространа за кредитни картички,пасош,лична карта,пари,интернат помине,Тоа е лесно и convienient да го земе насекаде, патување,секојдневен,излет,викенд туризам,трговски,секојдневна употреба итн. [Добра Допир се Чувствуваат] : Обложени заштитна масло ја прави површината сјајни, супер добро допир се чувствуваат. ★【Услуга за Пасош Паричникот】 : Ние сме посветени на создавање на таписерии услуги, за било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа. Име На Производ : Пасош Капакот На Држачот / Кредитна Карта Носителот / Travel Паричникот 2. [Мулти Картичка Дизајн] : Вашите картички/пари/пасош/може да биде добро организиран во овој моќен пасош случај!Целосно ги исполнуваат на вашиот одмор и патување барања. [Хуманизирано Дизајн] : Лесно да се земе картичка надвор, компатибилен најдобар подарок за пријатели,диверзифицирано избори од страна на напредни материјали,Идеален подарок избор, луксузен стил со контраст боја за појавување на дизајн; ▸Пакетот Вклучува◂ 1.Ова се зголеми злато пасош капакот на држачот со висок квалитет метални додатоци. Предметот Цели : Жените 3.специјално дизајнирани за жени. ★【Оригинален Единствен Пасош Носителот】 : пасош покрие карактеристики 4 картичка слотови, 1 парични носител (исто така чекова книжка носител ) и 1 интернат помине држачот.Ако вашата карта носителот не се изврши на ваше задоволство, се врати кај нас во рок од 30 ДЕНА, со доказ за купување за една кавга без наплата, размена, или замена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди