• Обновено
Dordor & Gorgor Органски Бебе Нозе Пижами Панталони, Боја На Слободни, Памук

Dordor & Gorgor Органски Бебе Нозе Пижами Панталони, Боја На Слободни, Памук

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

100% памук; GOTS уверение.Машина За Миење.Пламен retardant слободни, пестициди слободни, боја на слободни, кајгана слободни и хемиски бесплатно на сите производи.Во прилог footsie чорапи за да го задржи бебето прсти сит и наштети на слободни за време на игра и naptimes.Еластичен поврзана панталони со не-малку еластичен појас бенд.Без омекнувач додадено; ткаенини станува помек после секое миење.Машина перат; собори сува на ниско ниво.

Основни карактеристики

Најдобри понуди