• Обновено
Т&H Дом Црвена Бела Црна Chevron Завеси, Blackout Завеса Сребро Grommet Цик Цак Слични Ткаенини 2 Панели Поставени, Затемнување драпериите настануваат & Завеси за Дневна Соба 104

Т&H Дом Црвена Бела Црна Chevron Завеси, Blackout Завеса Сребро Grommet Цик Цак Слични Ткаенини 2 Панели Поставени,

Rating 
DEN 575.76

Залиха
Во магацинот.

♦ПОДГОТВЕНИ НАПРАВИ : Сет вклучува 2 затемнување странични панели.Изградени со Анти- ' рѓа Grommets (1.6 инчен Внатрешен Дијаметар). ♦72 ИНЧИ ДОЛГО x 104 ИНЧИ ШИРОКА.Мерењата се вкупно 2 странични панели заедно.СВЕТЛО КОНТРОЛА - мека ткаенина може да се спречи груби сончева светлина и UV зраци од поминува преку windows.Темна боја работи подобро отколку светлината еден.ВИСОК МАТЕРИЈАЛ : Затемнување Странични панели без лагер, бледнеат-отпорни, нишка исечените и навремено слободни.Достапни во широк спектар на опции на бои.ЛЕСНО е ГРИЖА - Нашите Уметнички Завеса Drapes Машина перат, Користете само не-хлор кајгана.Големина : 104 во x 72 во (W x L) | Боја : Ripple14thh2101.

Основни карактеристики

Најдобри понуди