• Обновено
Milisten Рик Рек Трим Панделки DIY Занаети Облека Додатоци за Декорација 2 Ролни 8мм

Milisten Рик Рек Трим Панделки DIY Занаети Облека Додатоци за Декорација 2 Ролни 8мм

Rating 
DEN 256.56

Залиха
Во магацинот.

Се користи за создавање на накит, колажи, празник украси и повеќе.Таписерии изработка направи оваа боја лента не е лесно да исчезнат и да се прекине.Идеален за употреба во DIY проекти, одличен за embellishments.Особено голема за породилно носат или детска облека одлуки.Погоден за рабовите на половината бенд, панталони, здолниште и сл.Боја : Слика 2.

Основни карактеристики

Најдобри понуди