• Обновено
Medline Индустрии DYND73032 Стерилен Памук Топки (Пакување од 125)

Medline Индустрии DYND73032 Стерилен Памук Топки (Пакување од 125)

Rating 
DEN 534.96

Залиха
Во магацинот.

HPIS класификација : 511_170_0_0. Латекс слободни.UNSPSC код : 42272005. Пакет Димензии : 10" L x 10" W x 8" H. Опис на Производот Чиста бела памучна топки направени од високо-абсорбента 100% белена памук.Мека, компактен и единствен во големина и тежина.Не ќе дојде, освен кога заситени.Контакт Информации За Производителот 18006335463.

Основни карактеристики

Најдобри понуди