• Обновено
Деца Девојки Велигден Ден Со Долги Ракави Крава Печатење На Облека 2-Парче Велигден Ден Панталони Горниот Дом Услуга Одговараат На

Деца Девојки Велигден Ден Со Долги Ракави Крава Печатење На Облека 2-Парче Велигден Ден Панталони Горниот Дом

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

Спиење носат поставува или секојдневна облека, облека, бидејќи тоа е пријатно да се чувствуваат навистина дише материјал, вашето дете ќе сигурно не се потење, а носи нив.Екипажот деколте долг ракав на животните печатени т-маица, и bottoms се дизајнирани со покриени еластична половината и опуштено стил обезбедува исклучителна удобност и одговара.Оваа Долги ракави пижами сет за момчиња/девојки Тие се мора да се има облека одговара во 4 сезони за вашиот малку еден. 100% Памук.Ви препорачуваме да го изберат иста големина како вашите деца " висина.Симпатична Крава Шема Даде малку еден некои смешни став со пижами поставено, ова sleepwear поставете ја прави вашата девојка има сладок сон цела ноќ!Совршен подарок за Роденден, Празници, Божиќ подарок.Големина Совети Овие пижами е сит-монтажа за деца безбедност.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 100% памук,дише и удобно, помогне да се заштитат детето е деликатна кожа.Машина или рака мие со ладна вода.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Долг Ракав 2 Парчиња Поставени Вклучува спиење маици и појавување на спиење bottoms, розова/сино/сива 3 бои може да биде избран за вашите деца девојки.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Мек и удобен ткаенина И т кошули и панталони се изработени од 100% памук без штетни материјали.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди