• Обновено
Боја Четка Почиста Исплакнете Првенство (All-in-One) Ликовната Уметност, Студио, во Училница | Четки Носителот & Силикон Чистење на Системот за на доградба на Акрилни, Ак?

Боја Четка Почиста Исплакнете Првенство (All-in-One) Ликовната Уметност, Студио, во Училница | Четки Носителот

Rating 
DEN 815.76

Залиха
Во магацинот.

MULITIPURPOSE ЧЕТКА за ЧИСТЕЊЕ – со цел за дете училници, уметност studios, и за домашна употреба, нашите исплакнете чаши може да се користи за на доградба на акрилни, акварел, и водата базирани на бои.Вградениот ДРЖАЧ, ЧЕТКА – Оваа боја четка за чистење алатката карактеристики флексибилен, силикони капак со мала четка одмор области во внатрешноста на чашата и надвор да се одржи четки, додека тие се испирањето се надвор или не е во употреба.Надвор од секоја капак може да се пофали боја четка носители кои ги држат четки исправени и сушење надвор додека заштита на површини од влажни боја.СИЛИКОНСКИ НАЕЖВАМ ПОЧИСТА – на дното на секој уметник боја четка почиста исплакнете првенство е дизајниран со силиконска гума која се отстранува боја без да се оштети услужни влакната.ШИРОК, ВОДА-CATCHER ДНОТО – со цел да се задржи површини безбедни и не само вашата четка за чистење, но областа околу вас.Широк, стабилна база собира вишокот на вода и боја.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ – со Оваа четка за чистење јадење е лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно.Висина - 2".Куп Topper Дијаметар - 3.5" кога гасена, но може да се протега на околу 4.5".Висина - 3.5".Куп Topper Дијаметар - 3.5" кога гасена, но може да се протега на околу 4.5".Висина - 6".Куп Topper Дијаметар - 3.5" кога гасена, но може да се протега на околу 4.5".

Основни карактеристики

Најдобри понуди