• Обновено
АМЕРИКАНСКАТА Уметност Снабдување 68-Парче Уметник Сликарство и Цртеж Сет со Дрвена Маса Easel, 24 Акрилна Боја Бои, 6 Платно Панели, 11 Четки, 12 Обоени Моливи, 2 Палети, Ск?

АМЕРИКАНСКАТА Уметност Снабдување 68-Парче Уметник Сликарство и Цртеж Сет со Дрвена Маса Easel, 24 Акрилна Боја

Rating 
DEN 1679.76

Залиха
Во магацинот.

Професионални, супер делукс 68-парче уметник сликарство и цртеж во собата.Тоа вклучува дрвени сликарска палета со палецот дупка.На здрав професионални Солана Beechwood tabletop биро easel има фиока за складирање со три прегради да се организира бои, четки, tools, и други суштински уметност резерви. 6 професионални и квалитетни 8" x 10" платно панели се тројно се подготвуваат со киселина-слободен акрилик италијански и се на рака се протегала преку врвен квалитет здрав МДФ картон.

Основни карактеристики

Најдобри понуди