• Обновено
WeldingCity Ацетилен Gouging/Сечење Совет 1-118 Size 8 Едно Парче Општа Намена за Виктор Факел | Пакување од 1

WeldingCity Ацетилен Gouging/Сечење Совет 1-118 Size 8 Едно Парче Општа Намена за Виктор Факел | Пакување од

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

Премиум квалитет бренд-нови Ацетилен едно парче gouging/сечење совет 1-118 серија за Виктор oxy-ацетилен рака факел.Пакување од 1 сечење совет.Достапни номинална совет отвори : 0, 2, 4, 6 и 8. Апликации : deseaming, scarfing, gouging, заварување подготовка, отстранување на неисправен завари и перење заковки.Професионални Се Загрее.Користење со Виктор факел МТ-5/200/300/1065 и ST-900 FC/1000 FC/2600 FC, итн.и други резервни сечење глави компатибилен со Виктор апарат.U.S.врз основа заварување и хардвер снабдувач.Силна техничка поддршка со искусни услуги на клиентите за да адресата на купувачот на секое прашање.Совет Серија : 1-парче тип Виктор стил 1-118 Совет Orifice : #0-#8 Гас : Oxy-Ацетилен Апликација : општа намена за рака сечење/gouging.

Основни карактеристики

Најдобри понуди