• Обновено
Подножјето на Возилото Еластична се Повлече Јаже за Стомакот, Половината Нога Рака Јога која се Протега Слабеење Situp Обука им Помогне на Домашен Фитнес Тренингот

Подножјето на Возилото Еластична се Повлече Јаже за Стомакот, Половината Нога Рака Јога која се Протега Слабеење

Rating 
DEN 652.80

Залиха
Во магацинот.

Нога Вежба Лежи на јога мат, се држи за рачка и основа на подложка за нозе.Флексибилни се вежба во место, согоруваат калории во сите круг начин да се направи спортски поефикасно.Лесно и безбедно да се прилагоди и да се стегне вашата половината, нозете и рацете, и да се релаксираат на рамената.Половината Вежба Основа рамно на фиксна подложка за нозе, држи се справи.Арм Вежби Siting на стол и основа на подложка за нозе, да ги задржи во 90 агол, се повлече околу цевка.Мулти-функција Тензија Јаже Фитнес : Висок квалитет на отпорни јога опрема, вежбање за рамото, грбот, стомакот, половината, грбот, нозете.Има очигледно фитнес effct во тенок рака, подигнете градите, обликувањето колковите, тенка стомакот, кожата на нозете.Овој отпор бенд во собата може да биде интегриран беспрекорно со секој популарни тренингот програма како што се Јога, Пилатес, Плажа Телото, Дома салата и повеќе.Со цевка тоа е флексибилен не седат прозорци.Нозете свиткани во 90 агол и сила напред.Рамо Вежба Стои мирно и основа на подложка за нозе, се држи за рачка цврсто се повлече нагоре и надолу.Најдобар Подарок : Еластичен Повлече Јаже со Рачка ќе биде најдобар избор за семејството, салата, канцеларија, па дури и отворено, и совршен подарок за вашите семејства и пријатели за боди билдинг.Тоа може да се консумираат два пати калории од обично седат прозорци.ЛЕСНИ & ПРЕНОСНИ : Овој компактен еластична се повлече јаже заземаат мал простор, можете дури и може да се носат за време на патувања.Анти-пропадна Педалата на отпорот бендови, висока густина пена и гума направени педалата обезбедува пропадна доказ повлекува во текот на вежбањето.

Основни карактеристики

Најдобри понуди