• Обновено
calliven Преносни 7 Прстен се Водат и Отпор Вежба Бенд, Грбот, Нозете, Нога, Рака Носила, Рака Exerciser, за Дома или Фитнес Центар Тренингот, физикална Терапија

calliven Преносни 7 Прстен се Водат и Отпор Вежба Бенд, Грбот, Нозете, Нога, Рака Носила, Рака Exerciser, за

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

Тежина : 260g.цели на вашите раце, рацете, рамената, вратот, стомакот, нозете, нозете и зглобовите.ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Салата квалитет и професионална одделение.Направена од речиси неуништив гума, за што е дизајниран да издржи ригорозни тренингот услови.Материјал : TEP.Предмет : 7 Прстен Водат Вежба Бенд,Отпор Бендови,Јога Која Се Протега Рака Рамената Нога,Фитнес Дом Салата.Едноставно промена зафат рачки за промена на отпор нивоа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди