• Обновено
Се повлече Јаже Латекс Седат До Bodybuilding Еластична Педалата Отпор Бенд со Рачка за Половината Рака на Нога Губење на Тежината Обука Мулти Функција Рака

Се повлече Јаже Латекс Седат До Bodybuilding Еластична Педалата Отпор Бенд со Рачка за Половината Рака на Нога

Rating 
DEN 1324.80

Залиха
Во магацинот.

Рамо Вежба Стои мирно и основа на подложка за нозе, се држи за рачка цврсто се повлече нагоре и надолу.Мултифункционален : погоден за физиотерапија, вежбање, губење на тежина, Пилатес, мускулите климатизација, за зајакнување на мускулите, се протега, рехабилитација и општо здравје и фитнес.Амортизирање пена ви држи удобно во текот на exercise Waist Вежба Основа рамно на фиксна подложка за нозе, држи се справи.Палмите се одржи повлече спроведување на вежби може да арм е внатре во мускулите.Оваа педалата отпор бенд е лесен и пренослив, ви овозможува да уживате во горат масти дома или кога патувате, помага да се зајакне вашите раце, нозете, колковите, бутовите и работи на стомакот во исто време.Висок квалитет на пена рачки и педали може да се постигне идеална движење, пот апсорпција, отпорност на абење и против пролизгување.Пена-обложена се справи со е не се лизга и пот-апсорбирање, кои може подобро да ја заштитите вашите раце.МАСТИ ИЗГУБИ И ТЕЛОТО ОБЛИКУВАЊЕ : Овој отпор бенд ви овозможува да направите седат до сами, без помош од другите.На ѕвонење и заострување на вашиот половината, нозе и раце, ефикасно ја зајакне вашите мускули да се насочите вашата фигура, направи целото тело масти гори!.Јога отпор бендови обезбеди најдобар отпор и одлична стабилност, никогаш не deforming, кинење или протриване.Нозете свиткани во 90 агол и сила напред.Тоа е најсоодветен за остварување на стомакот, половината, нозете, грбот, задникот и бутовите.Различни користење методи се погодни за различни вежби.Нога Вежба Лежи на јога мат, се држи за рачка и основа на подложка за нозе.Мулти-Функција Тензија Јаже Бенд & Педалата Puller Отпор Бенд Педалата отпор бенд : спортски бенд, природен латекс педалата еластична јаже 4 цевка еластична бенд, што се користи за Situp јога обука мулти-функција, стоејќи и седејќи на телото.

Основни карактеристики

Најдобри понуди