• Обновено
L4 Мини Вежба Јамка Бендови 5 Отпор Нивоа Бендови со Вежбање Водич Водоотпорен Перница за Плен Нога Рака Ab со Полно Тело, Вежби на Мускулите Обука Преносни Домашна Фи

L4 Мини Вежба Јамка Бендови 5 Отпор Нивоа Бендови со Вежбање Водич Водоотпорен Перница за Плен Нога Рака Ab

Rating 
DEN 6863.76

Залиха
Во магацинот.

Тоа е исто така многу добар за физикална Терапија, Обновување или да се зголеми Мобилноста.Ако сакате отпор не е постигнато, се префрлат на бендот кој обезбедува посакуваната отпор.Проверете мини бендови за штетата и да го носат пред секоја употреба.КАКО ШТО МОЖЕ да се ДОБИЕ целото ТЕЛО ТРЕНИНГОТ СО НАШИТЕ ВЕЖБА БЕНДОВИ Пред Тренингот загревање и после Тренингот се Излади : се Водат вашите мускули пред секоја вежба да ги подобрат своите перформанси и да се намали ризикот од повреди.Подготвени да се концентрира на вашата glutes, abs, и вашиот колковите, бутините, и телињата дома.

Основни карактеристики

Најдобри понуди