• Обновено
L3 Отпор Јамка Бенд Мини Вежба Плен Задник и Нозе Бендови 5 Различна Тежина Ниво за Жени Мажи Тренингот Обука на Мускулите, Губење на Тежината Салата Дома

L3 Отпор Јамка Бенд Мини Вежба Плен Задник и Нозе Бендови 5 Различна Тежина Ниво за Жени Мажи Тренингот Обука

Rating 
DEN 6938.16

Залиха
Во магацинот.

Додадете Различни Со задник бендови динамички предизвик мускулите на нови начини, така вашето вежбање останат свежи и предизвикувачки.Спорт Фитнес Бенд е издржлив, тешка тежина, и еластичен!.За секоја вежба, може да избере 1 од 5 моќ-кодирани тренингот бендови за водат различни нивоа за да се зголеми својата сила.Ова осигурува comfortability, и помага да се избегнат влечење на кожата и го спречува бенд занимаваат додека работат надвор.Можете да ги користите дома или го носат на начинот на кој, како што во канцеларија, на одмор, па дури и може да се вежба со фрагментарна време во секојдневниот живот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди