• Обновено
R2 Отпор Плен Бендови Тренингот Задник Нога Рака за Мажи Жени, Мини Циклус Обука за Вежбање Бендови Домашна Фитнес Салата со 5 Тежина Ниво

R2 Отпор Плен Бендови Тренингот Задник Нога Рака за Мажи Жени, Мини Циклус Обука за Вежбање Бендови Домашна

Rating 
DEN 6911.52

Залиха
Во магацинот.

Отпор бендови се лесни и лесно пренослив.Можете да скривам ги во вашиот куфер кога патувате и да ги користите за да се добие добар тренингот право во вашата хотелска соба.Дури и бодибилдерите го користат отпор бендови да работат на нивните мускули различно од тежини како и да додадете отпор, заедно со традиционалните тегови и barbells.Она што е во торба : 5 Отпор Бендови, X-светлина (10-15lbs), Светлината (20-25lbs), Средно (30-35lbs), Тешка (40-45lbs), X-Тешки (50-55lbs) Корисна Вежба Книшка е Водоотпорен торбичката за Подарок Кутија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди